Hotel Talaria – regeneracja i odpoczynek w sporcie

hotel , Treningi

Hotel Talaria – regeneracja i odpoczynek w sporcie

Każdy, kto uprawia sport zawodowo, a nawet rekreacyjnie, wie jak istotna w kwestii utrzymania optymalnej formy jest prawidłowa regenerecja i odpoczynek w sporcie. Pełen zakres usług związanych z regeneracją i wypoczynkiem w sporcie dostępny jest w Hotelu Talaria.

Hotel Talaria oferuje pełne wyposażenie do zabiegów SPA dla kobiet oraz do wypoczynku i regeneracji dla wszystkich. Wypoczynek w sporcie i zabiegi regeneracyjne to nie tylko odpowiednie wyposażenie naszego hotelu, ale również położenie w klimatycznym XIX pałacu w otoczeniu natury.

Hotel Talaria – regeneracja i SPA

Dla regeneracji w sporcie i nie tylko, a także szeroka oferta SPA dla kobiet to Strefa MySPA w naszym hotelu. Składają się na nią trzy obszary:

  • Strefa Wellness – składają się na nią: basen o wymiarach 11 m x 4 m x 1,30 m głębokości, zaopatrzony w przeciwprąd i podwodną muzykę; jacuzzi w wymiarach 2,5 m x 6 m; strefa relaksu z przepięknym widokiem na ogród i fontannę, hammam wraz z łaźnią parową, strefą peelingu solnego, a także strefą oczyszczania oraz strefą wypoczywania; zespół saun ze strefą dla zmysłów z sauną kamienną, chłodzącą drogą zmysłów, sauną infrared, misami kąpieli Kneippa; domek ziołowy z aromatyczną strefą wypoczynku, wspaniałą inhalacją oraz relaksem dla kręgosłupa oraz zdrowia wraz z sienną parówką 40 stopni;
  • Strefa SPA – posiadająca 12 gabinetów dla urody, kondycji ciała oraz twarzy – pośród nich są: Soft Pack – oferujący okłady na ciało w wannie, gdzie unosi się na wodzie; Quarz – łóżko do masaży na ciepłym piasku, a także strefa hammam;
  • Strefa aktywności – w jej skład wchodzą: sala cardio, zewnętrzna ruska bania oraz stół bilardowy.

Hotele Talaria – wypoczynek weekendowy

Nasz pięknie położony Hotel Talaria to nie tylko doskonałe wyposażenie SPA, ale również możliwość obcowania z przyrodą. Znajduje się on na obszarze 25-hektarowego kompleksu pałacowo-parkowego w zabytkowym budynku pałacu z XIX stulecia. Na terenie kompleksy znajdują się ponadto:

  • 3 stawy;
  • Rybaczówka – czyli miejsce biesiadne wyposażone w piec chlebowy;
  • miejsce na ognisko;
  • letnia altana – miejsce nad stawem.

Takie otoczenie naszego obiektu jest idealnym miejscem na zorganizowanie kameralnego koncertu, na poranny fitness. Możemy także zorganizować elegancki gabinet masażu na świeżym powietrzu, dysponujeny też 5 km trasy do biegania oraz Nordic Walking.

Hotel SPA z basenem Talaria pod Warszawą – lokalizacja

Hotel SPA z basenem, SPA dla kobiet, regeneracja i odpoczynek w sporcie, wypoczynek weekendowy – to wszystko znajdziesz w Hotelu Talaria w Trojanowie pod Warszawą w województwie mazowieckim. Nasz obiekt w zabytkowym pałacu znajnuje się z pięknej okolicy w otoczeniu przyrody, a jednocześnie przy jednej z najważniejszych tras w naszym kraju – przy drodze ekspresowej S17, która łączy Warszawę z Lublinem i dalej z Zamościem przy granicy państwowej. Z Hotelu Talaria do siedziby powiatu – Garwolina jest około 30 km, Warszawa oddalona jest o około 93 km, Lotnisko Chopina znajduje się w odległości około 100 km, a do Lublina jest okooło 78 km. Zapraszamy na stronę hotelu https://www.talaria.pl/