Gdzie przechowywać ubrania? Szafa i komoda to najlepsze rozwiązania!

meble

Gdzie przechowywać ubrania? Szafa i komoda to najlepsze rozwiązania!

Posted On11 czerwca 2022 0

Nawet niewielkie mieszkanie można zaaranżować w sposób funkcjonalny i komfortowy – wystarczy tylko poznać rozwiązania, dzięki którym osiągnięcie tego celu nie będzie stanowiło jakiegokolwiek problemu. Jednym z pytań, na które musisz sobie odpowiedzieć, jest bez wątpienia „gdzie przechowywać ubrania?”. Opcji jest całkiem sporo, ale my szczególnie polecamy dwie – szafę drewnianą z lustrem oraz drewnianą komodę.06

Szafa drewniana z lustrem

Jeżeli chcesz wiedzieć, gdzie przechowywać ubrania, powinieneś w pierwszej kolejności sprawdzić szafy drewniane z lustrem, które dostępne są w wielu wariantach. To bardzo duże meble, które umieszcza się najczęściej w korytarzach, przedpokojach, garderobach albo sypialniach – w zależności od rozkładu pomieszczeń, a także ich powierzchni. Stawiając na nią, masz pewność, że zmieści bardzo dużą liczbę ubrań i akcesoriów.

Szczególnie polecana jest wnękowa szafa z drewna ustawiona w korytarzu. Choć zmniejszy nieco jego przestrzeń, stanowić będzie idealny sposób na to, gdzie przechowywać ubrania. No i sprawdzi się doskonale jako lustro. Co więcej, dostępne na rynku szafy są niezwykle eleganckie i dostępne w wielu wariantach kolorystycznych – dzięki temu z całą pewnością znajdziesz idealne rozwiązanie dla siebie, które okaże się ozdobą całego domu.

Drewniana komoda

Jeżeli nie masz wystarczającej ilości miejsca na szafę, alternatywą będzie drewniana komoda – mebel niezwykle funkcjonalny, który można wstawić niemal do każdego pomieszczenia i który zdecydowanie sprawdzi się na przestrzeni wielu lat. Z czego to wynika? Przede wszystkim z tego, że komoda posiada wiele szuflad i miejsca na ubrania, a także dodatki i akcesoria. Jest przy tym meblem solidnym, eleganckim i uniwersalnym – na jej górze możesz postawić np. domowe ozdoby albo rośliny.

Również drewniane komody są dostępne w bardzo wielu wariantach – możesz postawić zarówno na rozwiązania minimalistyczne, jak też klasyczne, które wpasują się idealnie do każdego wystroju wnętrza w mieszkaniu czy bloku.

Dlaczego meble z drewna?

Wiesz już, gdzie przechowywać ubrania, ale być może zastanawiasz się, dlaczego polecamy Ci meble drewniane. Z kilku powodów – przede wszystkim jest to materiał ponadczasowy, który idealnie sprawdzi się w każdej aranżacji i dzięki któremu zyskasz doskonały poziom wilgotności w pomieszczeniach (efektem będą przyjazne dla domowników warunki do życia).

Co więcej, komody czy szafy z drewna są niezwykle wytrzymałe – dzięki zastosowaniu wysokogatunkowego materiału i jego odpowiedniej konserwacji masz pewność, że będzie odporny na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników zewnętrznych. No i w końcu – drewno to materiał ekologiczny, bezpieczny dla dzieci i dostępny powszechnie, dzięki czemu wykonywane z niego meble wcale nie muszą być drogie.

Polecamy więc sprawdzić dostępne na rynku rozwiązania – dzięki temu z całą pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie, co spełni oczekiwania Twoje oraz Twoich bliskich.